Bror Blume Jensen Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
DNL | 25 (20) | 632 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 2 (1) | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (21) | 755 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 147 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (5) | 1314 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1461 | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
14 (5) | 782 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 14 (5) | 782 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (2) | 2004 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2253 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 | 2507 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2553 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Landspokal Cup | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (6) | 2223 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (7) | 2468 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Landspokal Cup | 3 | 90 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 (2) | 2750 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (2) | 2840 | 9 | 6 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
19 (3) | 1254 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (3) | 1254 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
9 (4) | 476 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (5) | 1256 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 415 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (9) | 2147 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
28 (8) | 1953 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 28 (8) | 1953 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
DNL | 13 (12) | 90 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (12) | 90 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
DNL | 25 (20) | 632 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
21 (5) | 1314 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
14 (5) | 782 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
25 (2) | 2004 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
31 | 2507 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
31 (6) | 2223 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
36 (2) | 2750 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
19 (3) | 1254 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
9 (4) | 476 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (5) | 1256 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
28 (8) | 1953 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
DNL | 13 (12) | 90 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 2 (1) | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 147 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Landspokal Cup | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Landspokal Cup | 3 | 90 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
5 | 415 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:01
Waarom Feyenoord met contractverlenging Gjivai Zechiël een enorme slag slaat
12:59
Nieuwe uitdaging voor Amourricho van Axel Dongen: de opties in Nederland
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 3 september
- 5K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 2 september
- 5K+ views

