Turaç Böke Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TL1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TL1 | 29 (11) | 1701 | 8 | 1 | 3 | 0 | 1 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1791 | 8 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
28 (19) | 984 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 4 (1) | 278 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (20) | 1262 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
2. Lig: Kirmizi | 28 | 2475 | 15 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| Total | 28 | 2475 | 15 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
TL1 | 31 (14) | 1605 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (14) | 1694 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TL1 | 18 (15) | 541 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 4 (1) | 251 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (16) | 792 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
3. Lig: Group 1 | 16 (6) | 932 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 16 (6) | 932 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
3. Lig: Group 1 | 5 (2) | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
3. Lig: Group 1 | 10 (7) | 435 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (8) | 480 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Kirmizi | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 1 | 3 (3) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (4) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
2. Lig: Kirmizi | 3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TL1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
TL1 | 29 (11) | 1701 | 8 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
28 (19) | 984 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
2. Lig: Kirmizi | 28 | 2475 | 15 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
TL1 | 31 (14) | 1605 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TL1 | 18 (15) | 541 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
3. Lig: Group 1 | 16 (6) | 932 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
3. Lig: Group 1 | 5 (2) | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
3. Lig: Group 1 | 10 (7) | 435 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Kirmizi | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 1 | 3 (3) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
2. Lig: Kirmizi | 3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 4 (1) | 278 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Turkish Cup | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 4 (1) | 251 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 2 september
- 5K+ views

