Tolcay Cigerci Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G2B | 3 (1) | 217 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 251 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G3L | 37 (2) | 3172 | 17 | 14 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (2) | 3352 | 18 | 14 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G3L | 34 (1) | 2886 | 15 | 6 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 2976 | 15 | 6 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Regionalliga: Nordost | 32 | 1607 | 18 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 1607 | 18 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Regionalliga: Nordost | 34 (3) | 2793 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 34 (3) | 2793 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TL1 | 5 (4) | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
G3L | 14 (2) | 1042 | 7 | 8 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 19 (6) | 1214 | 7 | 8 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga: Nordost | 10 | 887 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 977 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Regionalliga: Nordost | 15 | 1248 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Total | 15 | 1248 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Regionalliga: Nordost | 23 (5) | 1642 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 23 (5) | 1642 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
G2B | 8 (3) | 519 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Bayern | 13 | 1076 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1775 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
G2B | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 11 | 899 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 1033 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Regionalliga Nord | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Nord | 13 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G2B | 3 (1) | 217 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G3L | 37 (2) | 3172 | 17 | 14 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G3L | 34 (1) | 2886 | 15 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Regionalliga: Nordost | 32 | 1607 | 18 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Regionalliga: Nordost | 34 (3) | 2793 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TL1 | 5 (4) | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
G3L | 14 (2) | 1042 | 7 | 8 | 2 | 0 | 1 | |
| 2020/2021 |
|
Regionalliga: Nordost | 10 | 887 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Regionalliga: Nordost | 15 | 1248 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Regionalliga: Nordost | 23 (5) | 1642 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
G2B | 8 (3) | 519 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 13 | 1076 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
G2B | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 11 | 899 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
Regionalliga Nord | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Nord | 13 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 15K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

