Tom Hill Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 128 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (2) | 371 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (2) | 589 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAW Championship | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (4) | 250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 720 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 181 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (5) | 1361 | 6 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FLT | 2 (1) | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAW Championship | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 (1) | 601 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 | 192 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (2) | 908 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division One | 6 (6) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (7) | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 12 | 1069 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 4 (3) | 150 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (3) | 1519 | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
8 (2) | 371 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FAW Championship | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 720 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FAW Championship | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 (1) | 601 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division One | 6 (6) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 12 | 1069 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 128 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 181 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FLT | 2 (1) | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 3 | 192 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 4 (3) | 150 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

