Jean Luc Assoubre Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 (3) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Primera División | 9 (5) | 451 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 (5) | 451 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Copa Constitució | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 4 (4) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 136 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Copa Constitució | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 20 (8) | 717 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 312 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (10) | 1053 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa Constitució | 3 (1) | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 9 (2) | 518 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 756 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Protathlima Cyta | 10 (6) | 446 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (6) | 446 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 2 (2) | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
13 (9) | 591 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (13) | 605 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Protathlima Cyta | 11 (8) | 337 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 398 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (6) | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (16) | 881 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SSD | 17 (6) | 1036 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 17 (6) | 1036 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 23 (15) | 1046 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (16) | 1175 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 35 (12) | 2317 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (13) | 2345 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Primera División | 9 (5) | 451 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Primera División | 4 (4) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera División | 20 (8) | 717 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Primera División | 9 (2) | 518 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Protathlima Cyta | 10 (6) | 446 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 2 (2) | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
13 (9) | 591 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Protathlima Cyta | 11 (8) | 337 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 398 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
SSD | 17 (6) | 1036 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SSD | 23 (15) | 1046 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SSD | 35 (12) | 2317 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Copa Constitució | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Copa Constitució | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Copa Constitució | 3 (1) | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
3 (3) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 312 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 (4) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
7 (6) | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
