Jamie Gittens Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Sydney Super Cup | 1 (1) | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 | 226 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (11) | 489 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (4) | 321 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (15) | 1102 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
32 (11) | 1784 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 158 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (3) | 850 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (14) | 2792 | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
26 (11) | 1062 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (5) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (16) | 1399 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
15 (11) | 527 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (15) | 667 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
4 (3) | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 5 | 399 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 531 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 2 (2) | 71 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 71 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
16 (11) | 489 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
32 (11) | 1784 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
26 (11) | 1062 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
15 (11) | 527 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 (3) | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 2 (2) | 71 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Sydney Super Cup | 1 (1) | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 226 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 158 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
7 (4) | 321 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
14 (3) | 850 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
7 (5) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
UYL | 5 | 399 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

