Ibrahim Nasser Kala Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
QSL Cup | 2 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 3 (2) | 122 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 13 (7) | 527 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (11) | 677 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Qatar-UAE Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Emir Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
QSL Cup | 8 (3) | 597 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 14 (8) | 503 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (11) | 1100 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Emir Cup | 3 | 218 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Qatar Prince Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 225 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 6 (1) | 451 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 20 (10) | 911 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (11) | 1362 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
QSL Cup | 7 (1) | 539 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 8 (8) | 135 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (9) | 674 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Emir Cup | 2 (1) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
QSL Cup | 6 | 534 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 16 (5) | 953 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 22 (5) | 1487 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
QSL Cup | 4 (2) | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 5 (4) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (6) | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
QSL Cup | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 6 (6) | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (7) | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Stars League | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Stars League | 13 (7) | 527 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Stars League | 14 (8) | 503 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Stars League | 20 (10) | 911 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Stars League | 8 (8) | 135 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Stars League | 16 (5) | 953 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
Stars League | 5 (4) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Stars League | 6 (6) | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Stars League | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
QSL Cup | 2 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 3 (2) | 122 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Emir Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 8 (3) | 597 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Emir Cup | 3 | 218 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Qatar Prince Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 6 (1) | 451 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
QSL Cup | 7 (1) | 539 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Emir Cup | 2 (1) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
QSL Cup | 6 | 534 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
QSL Cup | 4 (2) | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
QSL Cup | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Qatar-UAE Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 15K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

