Freddy Vargas Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 3 | 212 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 212 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 32 (6) | 2304 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2304 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ILH | 30 (3) | 2403 | 4 | 8 | 6 | 0 | 1 |
|
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 3 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (4) | 2504 | 4 | 8 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
ILH | 31 (2) | 2458 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (2) | 2548 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
6 (1) | 438 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 18 (3) | 1221 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 24 (4) | 1659 | 4 | 3 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Primera Division | 13 (1) | 1046 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 20 (2) | 1594 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2640 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
13 (6) | 535 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
USL League One | 4 | 302 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (6) | 837 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Primera Division | 16 (3) | 1231 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 16 (3) | 1231 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
6 (5) | 196 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 (1) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 28 (9) | 1709 | 2 | 0 | 8 | 1 | 1 | |
| Total | 36 (15) | 2008 | 3 | 0 | 10 | 1 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 25 (10) | 1427 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (11) | 1434 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Primera Division | 17 (17) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (17) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 3 | 212 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premyer Liqa | 32 (6) | 2304 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ILH | 30 (3) | 2403 | 4 | 8 | 6 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
ILH | 31 (2) | 2458 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera Division | 18 (3) | 1221 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| 2022 |
|
Primera Division | 13 (1) | 1046 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 20 (2) | 1594 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
13 (6) | 535 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
USL League One | 4 | 302 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Primera Division | 16 (3) | 1231 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2019 |
|
Primera Division | 28 (9) | 1709 | 2 | 0 | 8 | 1 | 1 |
| 2018 |
|
Primera Division | 25 (10) | 1427 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera Division | 17 (17) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 3 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
State Cup | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
6 (1) | 438 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
6 (5) | 196 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 (1) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
15:16
Thomas Buitink bloeit op bij Sparta Nijkerk na moeilijke jaren als prof
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 4 september
- 6K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
