Felipe Ferreira Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 6 (6) | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 644 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (6) | 905 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSC | 6 (3) | 415 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Brasil U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 430 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Liga 2 | 11 (4) | 670 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Liga 2 | 1 (5) | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (9) | 670 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
BSC | 6 (3) | 253 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 10 (2) | 575 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (5) | 828 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 27 (18) | 1007 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 6 (5) | 216 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (23) | 1223 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 16 (8) | 729 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 2 (1) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (9) | 775 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 7 (5) | 205 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 6 (5) | 65 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (10) | 390 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
BSB | 26 (10) | 1320 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (10) | 1538 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
9 (6) | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 24 (4) | 1695 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
PAO | 2 | 152 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (10) | 2215 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 6 (6) | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSC | 6 (3) | 415 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Liga 2 | 11 (4) | 670 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Liga 2 | 1 (5) | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
BSC | 6 (3) | 253 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 27 (18) | 1007 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 16 (8) | 729 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 7 (5) | 205 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
BSB | 26 (10) | 1320 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
9 (6) | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 24 (4) | 1695 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CDB | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 644 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Brasil U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
PAO | 10 (2) | 575 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
PAO | 6 (5) | 216 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Carioca Serie A | 2 (1) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 6 (5) | 65 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
PAO | 2 | 152 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

