Dieumerci Ndongala Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
BOB | 3 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TL1 | 27 (4) | 1803 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 |
| Total | 27 (4) | 1803 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 23 (5) | 1304 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 11 (6) | 515 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 113 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (12) | 2661 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Cyprus Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 35 (4) | 2529 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (7) | 2739 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 23 (12) | 949 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 398 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (14) | 1370 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Cyprus Cup | 2 (1) | 25 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 23 (6) | 1469 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (7) | 1494 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Protathlima Cyta | 25 (12) | 1229 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 267 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (13) | 1496 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 2 | 191 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (6) | 435 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SCB | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (6) | 727 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 (2) | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 118 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (17) | 1548 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (10) | 1801 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (2) | 756 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (12) | 2647 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Belgian Cup | 2 | 159 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (2) | 1042 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1327 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 303 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 5 (2) | 269 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (10) | 673 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Belgian Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (3) | 2523 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2950 | 7 | 1 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Belgian Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (8) | 1911 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (8) | 1911 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
6 (4) | 286 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (4) | 286 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
BOB | 3 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
TL1 | 27 (4) | 1803 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
TL1 | 23 (5) | 1304 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 11 (6) | 515 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Protathlima Cyta | 35 (4) | 2529 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Protathlima Cyta | 23 (12) | 949 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Protathlima Cyta | 23 (6) | 1469 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Protathlima Cyta | 25 (12) | 1229 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
11 (6) | 435 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (6) | 727 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
31 (10) | 1801 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
13 (2) | 1042 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
9 (6) | 303 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
28 (3) | 2523 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
14 (8) | 1911 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
6 (4) | 286 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Cyprus Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Cyprus Cup | 2 (1) | 25 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 2 | 191 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCB | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 (2) | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Belgian Cup | 2 | 159 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Belgian Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Belgian Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 113 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
3 (3) | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
6 (1) | 398 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (1) | 267 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 (2) | 118 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
11 (2) | 756 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 (2) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 (1) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

