Daniel Moreno Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TL1 | 5 (4) | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (4) | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 2 | 169 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 4 (1) | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 24 (1) | 1890 | 17 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 17 (11) | 672 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (13) | 3001 | 20 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 44 (10) | 2856 | 2 | 5 | 6 | 1 | 0 | |
|
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (10) | 2946 | 3 | 5 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Primera A | 30 (17) | 1244 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 30 (17) | 1244 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 7 (5) | 289 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 4 (4) | 131 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (10) | 525 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
1 (1) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 7 (2) | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (4) | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
4 (3) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 34 (12) | 1990 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (15) | 2064 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CSU | 7 (5) | 245 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 20 (15) | 707 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (20) | 952 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TL1 | 5 (4) | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera A | 24 (1) | 1890 | 17 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 17 (11) | 672 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Primera A | 44 (10) | 2856 | 2 | 5 | 6 | 1 | 0 |
|
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Primera A | 30 (17) | 1244 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera A | 7 (5) | 289 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 4 (4) | 131 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Primera A | 7 (2) | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera A | 34 (12) | 1990 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 20 (15) | 707 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 2 | 169 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 4 (1) | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
1 (1) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
|
4 (3) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 7 (5) | 245 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 15K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

