Mipo Odubeko Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 8 (5) | 339 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (5) | 339 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
4 | 330 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 551 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 136 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1017 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FAI | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 35 (11) | 2279 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (12) | 2370 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (2) | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (5) | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (10) | 310 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
PLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 (2) | 242 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (17) | 717 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (19) | 1286 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
6 (6) | 107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (8) | 869 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 6 (3) | 305 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (17) | 1281 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 9 | 798 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (2) | 947 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 6 | 444 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 494 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 8 (5) | 339 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Premier Division | 35 (11) | 2279 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (5) | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
PLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
22 (17) | 717 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
6 (6) | 107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (8) | 869 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 6 (3) | 305 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 9 | 798 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 6 | 444 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FAI | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (2) | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 (2) | 242 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 | 330 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 551 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 136 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 22K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

