Ron Unger Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 316 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 496 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILH | 32 (1) | 2680 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (1) | 261 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (2) | 3031 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ILH | 23 (11) | 1282 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 (2) | 24 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (2) | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (15) | 1514 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
ILH | 15 (9) | 661 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 3 (2) | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (11) | 912 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ILH | 12 (8) | 472 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (10) | 520 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ILH | 7 (5) | 202 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 2 | 153 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (5) | 355 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
ILH | 1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILH | 32 (1) | 2680 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ILH | 23 (11) | 1282 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ILH | 15 (9) | 661 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ILH | 12 (8) | 472 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ILH | 7 (5) | 202 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ILH | 1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 316 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (1) | 261 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
State Cup | 1 (2) | 24 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (2) | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
State Cup | 1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 3 (2) | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
State Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
State Cup | 2 | 153 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
