Bailey Peacock-Farrell Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
42 | 3780 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 46 | 4140 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (1) | 639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1269 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 | 1790 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2420 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (3) | 523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (3) | 1243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
45 | 4050 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4260 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2610 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
42 | 3780 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (1) | 639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
21 | 1790 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
8 (3) | 523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
45 | 4050 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
10 | 960 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

