Álvaro Carreras Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (2) | 2334 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 | 799 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (2) | 3403 | 2 | 3 | 10 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 136 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
League Cup | 3 | 265 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (2) | 2747 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 5 | 478 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (2) | 4390 | 4 | 5 | 18 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (8) | 473 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (6) | 562 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (16) | 1322 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 46 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
39 (12) | 2650 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (13) | 2796 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 23 | 2036 | 3 | 5 | 6 | 0 | 1 | |
|
|
UYL | 6 | 480 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2786 | 4 | 6 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 20 (5) | 1472 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 7 | 611 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 2173 | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
28 (2) | 2334 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
32 (2) | 2747 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
13 (8) | 473 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (6) | 562 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
39 (12) | 2650 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 23 | 2036 | 3 | 5 | 6 | 0 | 1 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 20 (5) | 1472 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 7 | 611 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
League Cup | 3 | 265 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 5 | 478 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 46 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
9 | 799 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
10 | 900 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 (2) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
UYL | 6 | 480 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
19Q | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

