Hans Hateboer Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (7) | 739 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (9) | 980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (8) | 1688 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (8) | 1868 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (13) | 1120 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (5) | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (20) | 1429 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 131 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 | 1402 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1533 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (5) | 1389 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 453 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (6) | 2112 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 98 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (2) | 1764 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 531 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (3) | 2393 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (7) | 2353 | 0 | 4 | 10 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (2) | 591 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (9) | 3034 | 2 | 5 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (2) | 2973 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (2) | 3693 | 6 | 6 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (7) | 2396 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 700 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (7) | 3276 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
19 | 1710 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 289 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 1999 | 1 | 5 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
33 | 3000 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 457 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (1) | 3457 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
16 (5) | 1702 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 3 (2) | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 2016 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
4 (1) | 1522 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| Total | 4 (1) | 1522 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
|
15 (7) | 739 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
26 (8) | 1688 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
23 (13) | 1120 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
17 | 1402 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
21 (5) | 1389 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
22 (2) | 1764 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
32 (7) | 2353 | 0 | 4 | 10 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
35 (2) | 2973 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
33 (7) | 2396 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
19 | 1710 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 289 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
33 | 3000 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
16 (5) | 1702 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
4 (1) | 1522 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 131 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 98 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
NSC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
KNVB Beker | 3 (2) | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
7 (5) | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 453 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
6 | 531 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
9 (2) | 591 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
8 | 700 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
6 (1) | 457 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
6 (2) | 353 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
