Jovan Ilic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SLS | 4 | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 4 | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 13 (3) | 940 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 15 (6) | 785 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (11) | 1840 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SLS | 13 (7) | 610 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (7) | 610 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Premier League | 10 (1) | 814 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 10 (1) | 814 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SEL | 11 (6) | 462 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (3) | 537 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (9) | 999 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Kazakhstan Cup | 5 (1) | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 24 (6) | 1780 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (7) | 2140 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SEL | 18 | 1504 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1572 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLS | 24 (11) | 1256 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 24 (11) | 1256 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Serbian Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 32 (13) | 1856 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (13) | 1932 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SLS | 4 | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
SLS | 13 (3) | 940 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 15 (6) | 785 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
SLS | 13 (7) | 610 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier League | 10 (1) | 814 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SEL | 11 (6) | 462 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier League | 24 (6) | 1780 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SEL | 18 | 1504 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLS | 24 (11) | 1256 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLS | 32 (13) | 1856 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Kazakhstan Cup | 5 (1) | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Serbian Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
8 (3) | 537 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:55
Opvallend geluid uit Spanje: 'Ruud Nijstad wil FC Twente verlaten voor FC Barcelona'
10:25
Dit is waarom Ajax goede zaken doet bij een transfer van Thilo Kehrer
10:05
FC Utrecht staat voor dilemma op links met Yoann Cathline en Adrian Blake
08:53
Feyenoord wil selectie versterken met transfervrije Florian Kastenmeier
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views

