Yeong-jae Lee Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K League 1 | 18 (17) | 242 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (17) | 362 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
K League 1 | 32 (22) | 1239 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (22) | 1419 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 5 (2) | 296 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 296 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
K League 1 | 34 (5) | 2280 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
K-League Relegation | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2538 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 3 (1) | 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
K League 1 | 14 (2) | 1215 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
K2 League | 13 (1) | 1052 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2447 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
K League 1 | 37 (8) | 2794 | 3 | 8 | 2 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 Play-offs 1/2 | 2 | 167 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (8) | 2961 | 3 | 9 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
K League 1 | 30 (9) | 2358 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 (9) | 2358 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
K League 1 | 23 (13) | 1206 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 2 | 146 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (13) | 1352 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
AFC | 3 | 230 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 13 (1) | 969 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
K League 1 | 11 (3) | 743 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 2 | 141 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (4) | 2083 | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
AFC | 5 (1) | 325 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 22 (14) | 955 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 3 (2) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (17) | 1389 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
AFC | 5 (3) | 247 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 30 (8) | 1897 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 4 | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (11) | 2496 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
K2 League | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
K League 1 | 10 (2) | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (2) | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
K League 1 | 18 (17) | 242 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
K League 1 | 32 (22) | 1239 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
K League 1 | 34 (5) | 2280 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
K-League Relegation | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
K League 1 | 14 (2) | 1215 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
K2 League | 13 (1) | 1052 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
K League 1 | 37 (8) | 2794 | 3 | 8 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
K League 1 | 30 (9) | 2358 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
K League 1 | 23 (13) | 1206 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
K League 1 | 13 (1) | 969 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 11 (3) | 743 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
K League 1 | 22 (14) | 955 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
K League 1 | 30 (8) | 1897 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
K2 League | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
K League 1 | 10 (2) | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Korean FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Korean FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Korean FA Cup | 2 | 146 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Korean FA Cup | 2 | 141 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Korean FA Cup | 3 (2) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Korean FA Cup | 4 | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Korean FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ACC | 5 (2) | 296 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 3 (1) | 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
AFC | 3 | 230 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
AFC | 5 (1) | 325 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
AFC | 5 (3) | 247 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
EAFF E-1 Football Championship | 2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
EAFF E-1 Football Championship | 2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

