T. Sørås Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
10 (3) | 663 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 2 | 151 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (3) | 904 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
27 (6) | 1911 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 3 (1) | 182 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (7) | 2093 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
3. Division - Group 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (5) | 1507 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 3 | 216 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (5) | 1723 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
22 (17) | 794 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 3 (2) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (19) | 918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NMC | 1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
OBOS-ligaen | 26 (11) | 1451 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 26 (11) | 1451 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NMC | 2 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
OBOS-ligaen | 30 (6) | 2133 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Total | 30 (6) | 2133 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | ||
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 29 (5) | 2166 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 29 (5) | 2166 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
2. Division: Group 2 | 11 (2) | 775 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (2) | 775 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
10 (3) | 663 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
27 (6) | 1911 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
3. Division - Group 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (5) | 1507 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
22 (17) | 794 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
OBOS-ligaen | 26 (11) | 1451 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
OBOS-ligaen | 30 (6) | 2133 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 29 (5) | 2166 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
2. Division: Group 2 | 11 (2) | 775 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NMC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 151 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
NMC | 3 (1) | 182 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NMC | 3 | 216 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
NMC | 3 (2) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NMC | 1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
NMC | 2 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Plots heel ander geluid: Owen Wijndal en Ajax gaan toch niet uit elkaar
- 29 augustus
- 4K+ views

