Thijs Dallinga
A (C)
Skill: 66.1
Pot: 68.6
Koln
Koln
€9.9M
ETV

De Estimated Transfer Value (ETV) wordt berekend door het AI gedreven Player Valuation Model dat een nauwkeurige transferwaarde voor voetballers kan berekenen.

Laatste update: 1 okt. 26
  • Contract tot
    30 jun. 28
  • ETV Bereik

    De Estimated Transfer Value (ETV) wordt berekend door het AI gedreven Player Valuation Model dat een nauwkeurige transferwaarde voor voetballers kan berekenen.

    €8.4M – €11.4M

Thijs Dallinga Transfer News & Rumours

Ricardo Pepi, Thijs Dallinga, PSV
  • 2 jul. 2026
PSV moet na transfer Ricardo Pepi pijlen richten op Thijs Dallinga
Jordi Cruijff, Niels van Duinen, Bologna
  • 15 jun. 2026
Ajax en AZ houden transferplannen Bologna strak in de gaten
Thijs Dallinga, Valencia
  • 15 jun. 2026
Thijs Dallinga staat voor miljoenentransfer naar Valencia: Nederlandse clubs profiteren
Thijs Dallinga, Ajax, Feyenoord
  • 14 jun. 2026
Ajax en Feyenoord moeten strijden voor komst van Thijs Dallinga
Thijs Dallinga, Bologna FC
  • 13 jun. 2026
Thijs Dallinga staat voor miljoenentransfer na interesse uit Spanje
Peter Bosz, PSV
  • 26 aug. 2025
Handvol spitsen in beeld bij PSV als oplossing voor probleem
Memphis Depay
  • 25 aug. 2025
Fabrizio Romano komt met groot nieuws over terugkeer van Memphis Depay
Cyle Larin, PSV
  • 24 aug. 2025
PSV meldt zich voor icoon van Besiktas: transfer blijkt haalbaar
Dennis te Kloese, Feyenoord, Earnest Stewart, PSV
  • 24 aug. 2025
Feyenoord en PSV openen salariskraan: 150.000 euro per maand voor nieuwe spits
Joshua Zirkzee, PSV
  • 22 aug. 2025
Joshua Zirkzee neemt rigoureus besluit over toptransfer naar PSV
Thijs Dallinga, Feyenoord
  • 14 aug. 2025
Dallinga moet Feyenoord uit de brand helpen na nieuws over Ugalde
Tommaso Pobega, Thijs Dallinga, Feyenoord, Bologna
  • 21 jan. 2025
Thijs Dallinga moet Santiago Giménez opvolgen bij Feyenoord
Nederlands elftal, EK kwalificatie 2023
  • 7 nov. 2024
Oranje-international kan oplossing zijn voor Feyenoord-voorhoede
Bologna, team 2024/25
  • 7 nov. 2024
Rigoureus besluit betekent snel vertrek voor Karlsson en Dallinga
Ronald Koeman
  • 15 okt. 2024
Koeman kan niet meer om spits heen na waardestijging van 15 miljoen euro
Thijs Dallinga
  • 10 okt. 2024
Thijs Dallinga moet gaan voor bliksemvertrek bij Bologna en terugkeren naar Nederland
Mario Been
  • 15 sep. 2024
Mario Been adviseert Feyenoord: 'Moet je altijd maar buitenlanders halen?'
Oranje, team, november 2023
  • 11 sep. 2024
Spits klopt op de deur bij Oranje na transfer van 15 miljoen euro
Jerdy Schouten, Walter Benítez, PSV
  • 28 jul. 2024
Sterspeler van PSV erkent belangstelling, Youri Mulder rekent op 50 miljoen euro
Joshua Zirkzee, Bologna
  • 21 jul. 2024
Bologna maakt megabedrag over en strikt Oranje-international als opvolger van Zirkzee