Takumi Yamada Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
JEC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 2 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
J2 League | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 287 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
J2/J3 100 Year Vision League | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
J-League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 5 (3) | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (3) | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
JEC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
J2 League | 22 (6) | 1427 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (6) | 1727 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
JEC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 18 (5) | 1091 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (5) | 1271 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
JEC | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 21 (13) | 877 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 22 (13) | 943 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
J2 League | 42 (2) | 3554 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 42 (2) | 3554 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
J2 League | 40 (4) | 3255 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 40 (4) | 3255 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
J2 League | 43 (6) | 3290 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 43 (6) | 3290 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
JEC | 3 | 282 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 33 (3) | 2687 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 2969 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
J2 League | 32 (7) | 1148 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 32 (7) | 1148 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
J2 League | 38 (1) | 2219 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 38 (1) | 2219 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
J-League | 3 | 256 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 256 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
JEC | 4 | 390 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
J2 League | 33 (4) | 1980 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 33 (4) | 1980 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012 |
|
J2 League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011 |
|
J-League | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2010 |
|
J-League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
J2 League | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
J2/J3 100 Year Vision League | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
J2 League | 5 (3) | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
J2 League | 22 (6) | 1427 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
J2 League | 18 (5) | 1091 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
J2 League | 21 (13) | 877 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
J2 League | 42 (2) | 3554 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
J2 League | 40 (4) | 3255 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
J2 League | 43 (6) | 3290 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
J2 League | 33 (3) | 2687 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
J2 League | 32 (7) | 1148 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
J2 League | 38 (1) | 2219 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
J-League | 3 | 256 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
J2 League | 33 (4) | 1980 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
J2 League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 |
|
J-League | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2010 |
|
J-League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
JEC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 2 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
J-League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
JEC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
JEC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
JEC | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
JEC | 3 | 282 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
JEC | 4 | 390 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 |
|
J-League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:30
Premier League-seizoen moet worden geschrapt door Manchester City-schandaal
13:01
Matthijs de Ligt is terug bij Manchester United, maar wat is zijn perspectief?
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

