Pablo Magnin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Argentina | 2 (2) | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (4) | 373 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (6) | 376 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (6) | 560 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (6) | 650 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Ecuador | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 28 (6) | 1982 | 15 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 2072 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
4 (3) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 14 (7) | 566 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 13 (9) | 382 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (19) | 1057 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (19) | 1161 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Trofeo de Campeones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (19) | 1281 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
ABN | 5 (1) | 332 | 22 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 5 (1) | 332 | 22 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
4 | 342 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 4 (1) | 299 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 641 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 (4) | 84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (4) | 84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
12 (7) | 466 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 12 (7) | 466 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
9 (4) | 373 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
12 (6) | 560 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
LigaPro Serie A | 28 (6) | 1982 | 15 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera División | 14 (7) | 566 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 13 (9) | 382 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
30 (19) | 1161 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
ABN | 5 (1) | 332 | 22 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 (4) | 84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
12 (7) | 466 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Argentina | 2 (2) | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Ecuador | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Trofeo de Campeones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Copa Argentina | 4 (1) | 299 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
4 (3) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
4 | 342 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 15K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

