Mohamed Fares Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (2) | 2327 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2404 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
ISB | 16 (9) | 594 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 16 (9) | 594 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
9 (3) | 585 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 585 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 117 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (9) | 1137 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 343 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (10) | 1597 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
8 (3) | 421 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 8 (3) | 421 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (3) | 2947 | 3 | 1 | 12 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 3037 | 3 | 1 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 194 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (1) | 2605 | 0 | 1 | 12 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (2) | 2799 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 14 (7) | 612 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 17 (8) | 792 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (4) | 545 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (4) | 635 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
29 (2) | 2327 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ISB | 16 (9) | 594 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
9 (3) | 585 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
21 (9) | 1137 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
8 (3) | 421 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
35 (3) | 2947 | 3 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
30 (1) | 2605 | 0 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ISB | 14 (7) | 612 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
|
11 (4) | 545 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 117 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 194 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
6 (1) | 343 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
2 (1) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 17K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

