Mo Faal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 76 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (1) | 336 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (10) | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (8) | 201 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (22) | 1093 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 7 | 552 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (8) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 743 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 4 (2) | 221 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 297 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
25 (5) | 1752 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 (11) | 918 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 53 (18) | 3271 | 16 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 9 (1) | 676 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 2 (1) | 94 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League North | 1 (1) | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 771 | 16 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 18 (4) | 1145 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (5) | 1171 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 3 (1) | 175 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 20 (3) | 1555 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (5) | 1793 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 91 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
13 (10) | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (8) | 201 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (8) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
25 (5) | 1752 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (11) | 918 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 9 (1) | 676 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League North | 1 (1) | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 18 (4) | 1145 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division Two | 3 (1) | 175 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 20 (3) | 1555 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 76 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (1) | 336 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 7 | 552 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 4 (2) | 221 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 297 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League Cup | 2 (1) | 94 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:09
Ajax en Youri Baas toch niet uit elkaar? Akkoord met FC Porto ver weg
08:00
Souffian El Karouani maakt kort na FC Utrecht-exit volgende transfer: dit is waarom
07:26
Feyenoord ruimt op: deze overbodige spelers moeten nog vertrekken
21:22
Ajax en Jordi Cruijff moeten nog twee prioriteiten van wensenlijstje afstrepen
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

