Melih Okutan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
2. Lig: Kirmizi | 6 (6) | 277 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 3 (1) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (9) | 494 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 3 (3) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
TL1 | 28 (21) | 904 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 3 (1) | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (22) | 1077 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
TL1 | 25 (12) | 1076 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 3 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (12) | 1240 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TL1 | 24 (16) | 882 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (16) | 1045 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
TL1 | 16 (1) | 1302 | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (11) | 224 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 35 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (13) | 1561 | 2 | 7 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
TL1 | 29 (11) | 1784 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1904 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
TL1 | 13 (5) | 786 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (6) | 830 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
TL1 | 27 (8) | 1616 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 4 | 289 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (8) | 1905 | 10 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
2. Lig: Kirmizi | 6 (6) | 277 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
TL1 | 3 (3) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TL1 | 28 (21) | 904 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
TL1 | 25 (12) | 1076 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TL1 | 24 (16) | 882 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
TL1 | 16 (1) | 1302 | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (11) | 224 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
TL1 | 29 (11) | 1784 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TL1 | 13 (5) | 786 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
TL1 | 27 (8) | 1616 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Turkish Cup | 3 (1) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Turkish Cup | 3 (1) | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Turkish Cup | 3 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 35 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 4 | 289 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views
