Luka Juricic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
BHP | 4 (3) | 147 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 171 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 550 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 868 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
BHP | 35 (2) | 2840 | 27 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (2) | 2902 | 27 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
APR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 2 | 150 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 15 (10) | 518 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
APR | 12 (5) | 741 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 2 (1) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 343 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (16) | 1816 | 9 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
APR | 27 (15) | 1258 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 353 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 305 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (19) | 2063 | 20 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
K2 League | 6 (6) | 138 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 (6) | 138 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
BHP | 3 (1) | 159 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 159 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
BHP | 8 (7) | 65 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (8) | 80 | 8 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 3 (3) | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
HNL | 18 (1) | 1361 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1390 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
BHP | 4 (3) | 147 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
BHP | 35 (2) | 2840 | 27 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
APR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 15 (10) | 518 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
APR | 12 (5) | 741 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
APR | 27 (15) | 1258 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
K2 League | 6 (6) | 138 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
BHP | 3 (1) | 159 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
BHP | 8 (7) | 65 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
HNL | 18 (1) | 1361 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 2 | 150 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 2 (1) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 3 (3) | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 171 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 550 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 343 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (2) | 353 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 305 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

