Tae-hyeon Kim Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K League 1 | 14 (4) | 1005 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (4) | 1125 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
K League 1 | 28 (1) | 2417 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2717 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 3 | 239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
K League 1 | 13 | 1163 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 13 (1) | 981 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
K-League Relegation | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2324 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
K2 League | 21 (6) | 1425 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 21 (6) | 1425 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
AFC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
K2 League | 37 (2) | 3227 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (3) | 3639 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
K2 League | 30 (10) | 2053 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 4 (1) | 325 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (11) | 2378 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
K2 League | 25 | 2248 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 25 | 2248 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
K2 League | 11 (1) | 851 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (1) | 851 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
K2 League | 18 (8) | 1038 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 18 (8) | 1038 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
K League 1 | 14 (4) | 1005 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
K League 1 | 28 (1) | 2417 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
K League 1 | 13 | 1163 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 13 (1) | 981 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
K-League Relegation | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
K2 League | 21 (6) | 1425 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
K2 League | 37 (2) | 3227 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
K2 League | 30 (10) | 2053 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
K2 League | 25 | 2248 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
K2 League | 11 (1) | 851 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
K2 League | 18 (8) | 1038 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Korean FA Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Korean FA Cup | 1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Korean FA Cup | 4 (1) | 325 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ACC | 3 | 239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
AFC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
EAFF E-1 Football Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

