Juan Ibiza Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K League 1 | 29 | 2591 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Total | 29 | 2591 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
AFC | 2 (1) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 2 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 21 (1) | 1666 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Total | 21 (1) | 1666 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
PKO Ekstraklasa | 20 | 1586 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 2 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1707 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 21 (3) | 1655 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | |
| Total | 22 (3) | 1745 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 26 (1) | 2175 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2385 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 35 | 3040 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3153 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SSD | 8 (1) | 611 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (1) | 611 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 23 (2) | 1820 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 25 (2) | 1959 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2026 |
|
K League 1 | 29 | 2591 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 21 (1) | 1666 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
PKO Ekstraklasa | 20 | 1586 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SSD | 21 (3) | 1655 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 26 (1) | 2175 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SSD | 35 | 3040 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SSD | 8 (1) | 611 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SSD | 23 (2) | 1820 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Polish Cup | 2 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 2 (1) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 2 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
14:30
Premier League-seizoen moet worden geschrapt door Manchester City-schandaal
13:01
Matthijs de Ligt is terug bij Manchester United, maar wat is zijn perspectief?
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

