Jhojan Julio Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
11 | 964 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 | 964 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Leagues Cup | 3 | 266 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 266 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
28 (11) | 1533 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| Total | 28 (11) | 1533 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 176 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 176 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
8 (6) | 325 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (6) | 325 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
4 (1) | 264 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 321 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 17 (8) | 934 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 2 (1) | 108 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (10) | 1627 | 2 | 6 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
CSU | 12 (1) | 1008 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 27 (7) | 1798 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (8) | 2806 | 7 | 5 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
14 (2) | 832 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 3 | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 4 (1) | 222 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 5 (1) | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 1640 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
3 | 254 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 347 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 24 (2) | 1946 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2547 | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
6 | 508 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 21 (12) | 921 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 27 (12) | 1429 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2019 |
|
|
6 | 463 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
LigaPro Serie A | 25 (1) | 1855 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2318 | 7 | 4 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
CSU | 6 (1) | 401 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 44 (1) | 3147 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (2) | 3548 | 7 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
LigaPro Serie A | 22 (13) | 983 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 22 (13) | 983 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
11 | 964 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
28 (11) | 1533 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (6) | 325 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
LigaPro Serie A | 17 (8) | 934 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
LigaPro Serie A | 27 (7) | 1798 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
14 (2) | 832 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 5 (1) | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
LigaPro Serie A | 24 (2) | 1946 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LigaPro Serie A | 21 (12) | 921 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
LigaPro Serie A | 25 (1) | 1855 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 44 (1) | 3147 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
LigaPro Serie A | 22 (13) | 983 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 3 | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 3 | 266 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 176 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
4 (1) | 264 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 321 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 2 (1) | 108 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
CSU | 12 (1) | 1008 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 (1) | 222 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
3 | 254 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 347 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
6 | 508 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
6 | 463 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
CSU | 6 (1) | 401 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 4 (3) | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Matthijs de Ligt is terug bij Manchester United, maar wat is zijn perspectief?
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

