Jake Vokins Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
1 | 62 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 23 (8) | 1190 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1252 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
National League | 23 (4) | 1728 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 (4) | 1728 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
National League | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 10 (3) | 706 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 1440 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 15 (12) | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 4 (1) | 294 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (14) | 801 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLC | 2 | 150 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (1) | 1748 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 1988 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 361 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
National League | 23 (8) | 1190 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
National League | 23 (4) | 1728 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
National League | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 10 (3) | 706 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
National League | 15 (12) | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 4 (1) | 294 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
20 (1) | 1748 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 62 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
SLC | 2 | 150 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
