Florent Hasani Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TL1 | 5 | 333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TL1 | 18 | 1604 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 18 | 1604 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 18 (3) | 1350 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 14 (8) | 540 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 2 (1) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (12) | 1950 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 17 (6) | 833 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASL | 2 (2) | 0 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (8) | 1193 | 10 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Albanian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
ASL | 0 | 0 | 16 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 222 | 19 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
OTP Bank Liga | 32 (12) | 1808 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 32 (12) | 1808 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
ILH | 10 (2) | 686 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 15 (6) | 831 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
State Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (8) | 1680 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
HMK | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 33 (8) | 2304 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (8) | 2304 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
OTP Bank Liga | 31 (6) | 2244 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 31 (6) | 2244 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
OTP Bank Liga | 12 (3) | 776 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (3) | 956 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TL1 | 5 | 333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
TL1 | 18 | 1604 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
TL1 | 18 (3) | 1350 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 14 (8) | 540 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 17 (6) | 833 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASL | 2 (2) | 0 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
ASL | 0 | 0 | 16 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
OTP Bank Liga | 32 (12) | 1808 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ILH | 10 (2) | 686 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 15 (6) | 831 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
OTP Bank Liga | 33 (8) | 2304 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
OTP Bank Liga | 31 (6) | 2244 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
OTP Bank Liga | 12 (3) | 776 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Romania Cup | 2 (1) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Albanian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
State Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
HMK | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (4) | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
2 (2) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 10 | 842 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 17K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

