Daley Blind
V (CL)
Skill: 68.3
Pot: 68.3
Ajax
Ajax
€1.0M
ETV

De Estimated Transfer Value (ETV) wordt berekend door het AI gedreven Player Valuation Model dat een nauwkeurige transferwaarde voor voetballers kan berekenen.

Laatste update: 1 okt. 26
  • Contract tot
    30 jun. 27
  • ETV Bereik

    De Estimated Transfer Value (ETV) wordt berekend door het AI gedreven Player Valuation Model dat een nauwkeurige transferwaarde voor voetballers kan berekenen.

    €0.8M – €1.1M

Daley Blind Transfer News & Rumours

Daley Blind, Ajax
  • 18 aug. 2025
Ajax maakt werk van sensationele terugkeer van Daley Blind
Daley Blind, Ajax
  • 12 aug. 2025
Daley Blind plotseling in verband gebracht met terugkeer naar Ajax
Alex Kroes, Jorrel Hato, Ajax
  • 26 jul. 2025
Zo gaat Ajax de transfersom van Jorrel Hato herinvesteren deze zomer
Alex Kroes, Ajax
  • 25 jul. 2025
Ajax wil met 20 miljoen euro toeslaan voor meer versterkingen
Daley Blind, Ajax
  • 24 jul. 2025
5 redenen waarom terugkeer Daley Blind bij Ajax een succes wordt
Daley Blind, Dusan Tadic, Ajax
  • 24 jul. 2025
Daley Blind plotseling in verband gebracht met terugkeer naar Ajax
Dick Lukkien, FC Groningen
  • 24 jun. 2025
Hoe FC Groningen eruit had kunnen zien als de beste spelers waren gebleven
Daley Blind, Dusan Tadic, Ajax
  • 22 jun. 2025
Ajax tot op het bot verdeeld over terughalen Dusan Tadic en Daley Blind
Daley Blind, Ajax
  • 10 jun. 2025
'Terugkeer van Daley Blind blijkt lastige opgave voor Ajax'
Alex Kroes, Ajax
  • 2 jun. 2025
'Na Tadic wil Ajax nog een speler uit CL-halve finale van 2019 terughalen'
Dusan Tadic, Ajax
  • 31 mei 2025
Rentree Tadic aanstaande: 'Komst van Heitinga is reden om terug te keren'
Daley Blind, Ajax
  • 29 mei 2025
Na Heitinga ligt terugkeer van Blind bij Ajax in lijn der verwachting
Alex Kroes, Ajax, Christian Eriksen, Kenny Tete, Joel Veltman, Dusan Tadic
  • 13 mei 2025
De clubiconen die komende zomer kunnen terugkeren bij Ajax
Daley Blind, Ajax
  • 14 mrt. 2025
Mike Verweij brengt Daley Blind in verband met nieuwe terugkeer naar Ajax
Daley Blind, Ajax
  • 8 feb. 2025
Ajax kan voorsorteren op rentree Blind: wens terugkeer leeft binnen bestuur
PSV 22/23
  • 16 jan. 2025
Ongekende luxe voor PSV-flop: Real Madrid en Paris Saint-Germain aan de lijn
Steven Bergwijn
  • 9 jan. 2025
Dit zijn de tien duurste aankopen van Ajax aller tijden
Ajax, Chuba Akpom, Devyne Rensch
  • 24 dec. 2024
Miljoenenaankoop moet Ajax verlaten en zich voegen bij Van de Beek en Blind
Davy Klaassen, Dusan Tadic
  • 20 dec. 2024
Davy Klaassen verrast: 'Misschien speel ik volgend jaar weer ergens anders'
Daley Blind
  • 24 nov. 2024
Ajax kan met Daley Blind ideale aanwinst aantrekken voor de toekomst