Connor O'Riordan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 338 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 (1) | 1556 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (4) | 2267 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 (1) | 1708 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (2) | 2382 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
23 (2) | 1868 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2580 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 18 | 1620 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 (1) | 1453 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (1) | 3373 | 3 | 1 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (2) | 879 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (2) | 1059 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
5 (2) | 338 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (1) | 1556 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 (1) | 338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (1) | 1708 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (2) | 1868 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SCC | 18 | 1620 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (1) | 1453 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
11 (2) | 879 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

