Cameron Dawson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 | 2790 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3210 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 | 1252 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1912 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1830 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
25 | 2310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 3030 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
45 | 4050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 50 | 4530 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (1) | 2078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 | 2340 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2520 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
31 | 2790 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
14 | 1252 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
25 | 2310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
45 | 4050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
24 (1) | 2078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
4 (2) | 281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

