Yuriy Tkachuk Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
2. Liga East | 16 (6) | 909 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (6) | 909 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Fortuna 1 Liga | 32 (4) | 2441 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 (1) | 55 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (5) | 2496 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 27 (3) | 2173 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2173 | 1 | 1 | 13 | 2 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
2. Liga East | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Virsliga | 14 (12) | 346 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (12) | 346 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
4 | 371 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 371 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Virsliga | 12 (2) | 826 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Virsliga | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 826 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Meistriliiga | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Meistriliiga | 28 (3) | 2204 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2204 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Estonian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 270 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
Meistriliiga | 31 | 2724 | 2 | 0 | 15 | 1 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2844 | 2 | 0 | 15 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Estonian Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 386 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
3 (2) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
2. Liga East | 16 (6) | 909 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Fortuna 1 Liga | 32 (4) | 2441 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 27 (3) | 2173 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| 2022/2023 |
|
2. Liga East | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Virsliga | 14 (12) | 346 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Virsliga | 12 (2) | 826 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Virsliga | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Meistriliiga | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Meistriliiga | 28 (3) | 2204 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
Meistriliiga | 31 | 2724 | 2 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
3 (2) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Polish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Polish Cup | 1 (1) | 55 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Polish Cup | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Super Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Estonian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
Super Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Estonian Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 | 371 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

