Dong Yanfeng Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 7 (6) | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (6) | 188 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
AFC | 7 (3) | 311 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 311 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 10 (6) | 380 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (6) | 470 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 9 (3) | 540 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 746 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 15 (10) | 541 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (10) | 611 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chinese Super League | 19 | 1579 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1579 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 19 | 1622 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
|
|
Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2072 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 10 (1) | 765 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 765 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 14 (6) | 798 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (6) | 918 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Chinese FA Cup | 3 (1) | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 12 (6) | 662 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (7) | 852 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 7 (6) | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese Super League | 10 (6) | 380 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chinese Super League | 9 (3) | 540 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chinese Super League | 15 (10) | 541 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chinese Super League | 19 | 1579 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese Super League | 19 | 1622 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
|
|
Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Chinese Super League | 10 (1) | 765 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chinese Super League | 14 (6) | 798 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chinese Super League | 12 (6) | 662 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chinese FA Cup | 3 (1) | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 7 (3) | 311 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

