Wil Trapp Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (6) | 1368 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (7) | 1684 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
38 (2) | 3049 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 129 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (3) | 3309 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
31 (1) | 2693 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 31 (1) | 2693 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 | 464 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (2) | 2425 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 3009 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
28 (2) | 2254 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2279 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
32 | 2804 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2804 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
22 (5) | 1431 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 22 (5) | 1431 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
27 (1) | 2330 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 (1) | 2330 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
33 (1) | 2920 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 33 (1) | 2920 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
39 | 3515 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3605 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 2 (2) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (2) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
24 (2) | 1757 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 24 (2) | 1757 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
30 | 2665 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 |
| Total | 30 | 2665 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
21 (6) | 1368 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
38 (2) | 3049 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
31 (1) | 2693 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
30 (2) | 2425 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
28 (2) | 2254 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
32 | 2804 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
22 (5) | 1431 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
27 (1) | 2330 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
33 (1) | 2920 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
39 | 3515 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
24 (2) | 1757 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
30 | 2665 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
US Open Cup | 2 | 129 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
US Open Cup | 2 (2) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 | 464 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CONCACAF Nations League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CGC | 2 (1) | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

