Will Patching Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
NIP | 4 | 355 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 457 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
NIP | 36 (1) | 3045 | 12 | 10 | 5 | 0 | 0 |
|
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Irish League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 3135 | 14 | 10 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
10 (4) | 482 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (4) | 692 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
FAI | 4 (1) | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 33 (3) | 2594 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (4) | 2905 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
6 (1) | 431 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 431 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
FAI | 1 | 106 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 29 (8) | 1900 | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (8) | 2096 | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
FAI | 2 | 162 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 33 (2) | 2677 | 10 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2839 | 11 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
5 | 423 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 423 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
FAI | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 16 | 1440 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1650 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
FAI | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 7 (5) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (5) | 298 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (4) | 553 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 3 (3) | 61 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 61 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 5 (2) | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
NIP | 4 | 355 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
NIP | 36 (1) | 3045 | 12 | 10 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
10 (4) | 482 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier Division | 33 (3) | 2594 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier Division | 29 (8) | 1900 | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Premier Division | 33 (2) | 2677 | 10 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Premier Division | 16 | 1440 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Premier Division | 7 (5) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
6 (3) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Irish League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
FAI | 4 (1) | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
FAI | 1 | 106 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
FAI | 2 | 162 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
FAI | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
FAI | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 (1) | 431 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
5 | 423 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 3 (3) | 61 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 5 (2) | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

