Vitor Leque Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 18 (1) | 1400 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Paulista A2 | 14 (5) | 702 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2102 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Campeonato Brasileiro Série D | 2 (1) | 180 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Espirito Santo | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paraibano | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paulista A2 | 4 (4) | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (9) | 355 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
BSC | 18 (9) | 850 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 11 (1) | 699 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 29 (10) | 1549 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
BSC | 4 (4) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (4) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
2 (2) | 52 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
|
|
BSB | 6 (4) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 3 (2) | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 5 (2) | 228 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (10) | 638 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 10 (2) | 633 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 10 (2) | 633 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
|
8 (8) | 102 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 3 (3) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (11) | 118 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 18 (1) | 1400 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Paulista A2 | 14 (5) | 702 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Campeonato Brasileiro Série D | 2 (1) | 180 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Paulista A2 | 4 (4) | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
BSC | 18 (9) | 850 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSC | 4 (4) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
2 (2) | 52 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
|
|
BSB | 6 (4) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
BSB | 10 (2) | 633 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
|
8 (8) | 102 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Espirito Santo | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paraibano | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Catarinense 1 | 11 (1) | 699 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 3 (2) | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 5 (2) | 228 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Goiano 1 | 3 (3) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
