Vidal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paulista A2 | 4 (3) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSC | 1 (1) | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 7 | 554 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 593 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
BSC | 7 (5) | 262 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (5) | 262 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 16 (6) | 881 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 10 | 820 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (6) | 1881 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSC | 13 | 883 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
PAO | 8 (3) | 452 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (4) | 1346 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
BSB | 27 (7) | 1909 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 5 (4) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (11) | 1999 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
CDB | 6 | 519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 789 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
BSB | 16 (1) | 1289 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1411 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
BSB | 6 (2) | 409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 589 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paulista A2 | 4 (3) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
BSC | 1 (1) | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
BSC | 7 (5) | 262 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 16 (6) | 881 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSC | 13 | 883 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
BSB | 27 (7) | 1909 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
BSB | 16 (1) | 1289 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
BSB | 6 (2) | 409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 7 | 554 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
PAO | 10 | 820 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
PAO | 8 (3) | 452 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Gaucho 1 | 5 (4) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CDB | 6 | 519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
Gaucho 1 | 2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Gaucho 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
