Víctor García Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 20 (4) | 1330 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (4) | 1330 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 21 (2) | 1661 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (2) | 1781 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 29 (7) | 1936 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 2116 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (4) | 2211 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Polish Cup | 3 | 256 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2467 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
PKO Ekstraklasa | 24 (9) | 1461 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 434 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (10) | 1895 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 25 (7) | 1724 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 27 (7) | 1904 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 | 319 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 319 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SSD | 9 (6) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 (6) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SSD | 20 (4) | 1330 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
SSD | 21 (2) | 1661 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 29 (7) | 1936 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (4) | 2211 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
PKO Ekstraklasa | 24 (9) | 1461 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SSD | 25 (7) | 1724 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2014/2015 |
|
SSD | 9 (6) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Polish Cup | 3 | 256 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 | 319 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 434 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
20:05
Na komst Mees Hilgers moet sc Heerenveen nog nieuwe rechtsbuiten halen
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

