Trevor Clarke Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
FAI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 7 (2) | 414 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 480 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FAI | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 6 (2) | 310 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 371 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
4 | 282 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 488 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
FAI | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 (1) | 44 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 20 (9) | 916 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (11) | 992 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
FAI President's Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 20 (6) | 1262 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 1306 | 5 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 | 333 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 54 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (4) | 370 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (6) | 757 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (2) | 371 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 9 (2) | 496 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
9 (8) | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (9) | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (4) | 331 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 467 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier Division | 21 (3) | 1534 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| Total | 21 (3) | 1534 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
Premier Division | 6 (1) | 397 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 397 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Premier Division | 20 | 90 | 3 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Total | 20 | 90 | 3 | 0 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 26 (12) | 1305 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (12) | 1395 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 7 (2) | 414 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Premier Division | 6 (2) | 310 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier Division | 20 (9) | 916 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier Division | 20 (6) | 1262 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
9 (4) | 370 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 (2) | 371 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
9 (8) | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
8 (4) | 331 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier Division | 21 (3) | 1534 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
Premier Division | 6 (1) | 397 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Premier Division | 20 | 90 | 3 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| 2016 |
|
Premier Division | 26 (12) | 1305 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
FAI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
FAI | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
FAI | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 (1) | 44 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
FAI President's Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 | 333 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 54 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 282 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

