Tomas Galvez Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
36 (1) | 2943 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 3033 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Eredivisie Playoffs | 2 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 (3) | 909 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1200 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FLT | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 18 (3) | 1379 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 7 | 628 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2307 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 920 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 13 (1) | 1043 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 7 (1) | 548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2655 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 19 (5) | 1275 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1725 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
36 (1) | 2943 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (3) | 909 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League 2 Division One | 18 (3) | 1379 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 920 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 13 (1) | 1043 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 19 (5) | 1275 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FLT | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
UYL | 7 | 628 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
UYL | 7 (1) | 548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
21C | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
19Q | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
U17 UEFA Championship Qualification | 6 | 460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 23K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

