Tom Grivosti Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 4 (1) | 266 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 10 (4) | 664 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (5) | 1020 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
6 (1) | 446 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 446 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FAI | 3 (1) | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 21 (3) | 1615 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (4) | 1823 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 14 (2) | 1144 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (2) | 1234 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Premier Division | 8 (2) | 474 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 8 (2) | 474 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
FAI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 30 (1) | 2553 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2553 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLT | 12 | 1040 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 12 | 1040 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 2 | 171 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 302 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 473 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLC | 2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 17 (5) | 1300 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (5) | 1390 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 4 (1) | 266 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 10 (4) | 664 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Premier Division | 21 (3) | 1615 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier Division | 14 (2) | 1144 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier Division | 8 (2) | 474 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Premier Division | 30 (1) | 2553 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLT | 12 | 1040 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
5 (2) | 302 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
6 (1) | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SCC | 17 (5) | 1300 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 2026 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FAI | 3 (1) | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FAI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLC | 2 | 171 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SLC | 2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
6 (1) | 446 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views

