Tom Barlow Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
NCL | 4 | 268 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (15) | 809 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (17) | 1222 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
24 (23) | 410 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (25) | 513 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (23) | 738 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (24) | 814 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 (1) | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 (14) | 2070 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 140 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (15) | 2466 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (25) | 1084 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 5 (3) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (28) | 1286 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
22 (20) | 497 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (20) | 646 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
22 (9) | 1064 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 22 (9) | 1064 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
13 (4) | 690 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (4) | 1156 | 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (8) | 1966 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
26 (15) | 1204 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 26 (15) | 1204 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
22 (15) | 809 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
24 (23) | 410 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
28 (23) | 738 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
36 (14) | 2070 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (25) | 1084 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
22 (20) | 497 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
22 (9) | 1064 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
13 (4) | 690 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (4) | 1156 | 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
|
26 (15) | 1204 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
US Open Cup | 3 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 | 140 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 5 (3) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
US Open Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NCL | 4 | 268 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 (1) | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views
