Tim Iroegbunam Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (12) | 1487 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (13) | 1589 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 127 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 (13) | 564 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (15) | 707 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FLT | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (8) | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 131 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (13) | 612 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (4) | 2286 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2382 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Queensland Champions Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 15 | 1294 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 22 (2) | 1745 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 8 (2) | 511 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 15 | 1283 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (3) | 1812 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 11 (4) | 594 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (4) | 594 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
29 (12) | 1487 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
18 (13) | 564 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
9 (8) | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
32 (4) | 2286 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 15 | 1294 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 8 (2) | 511 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 15 | 1283 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 11 (4) | 594 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 127 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FLT | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FLT | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 (4) | 131 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Queensland Champions Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
19Q | 2 | 167 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 22K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

