Sven Köhler Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 3 (1) | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 16 | 1353 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 | 1073 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super League Play-offs | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Swiss Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 32 | 2809 | 1 | 2 | 8 | 0 | 2 | ||
| 2024/2025 |
|
G2B | 31 (5) | 2279 | 0 | 5 | 10 | 1 | 0 |
|
|
2. Bundesliga Play-offs | 2 | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2526 | 0 | 5 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (1) | 1843 | 0 | 3 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 1889 | 0 | 3 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G3L | 35 (1) | 2963 | 3 | 2 | 15 | 1 | 0 |
| Total | 35 (1) | 2963 | 3 | 2 | 15 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G3L | 35 (1) | 2869 | 4 | 2 | 10 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 144 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (2) | 3013 | 5 | 3 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G2B | 5 (4) | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
G3L | 13 (3) | 770 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (8) | 853 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G2B | 17 (11) | 594 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (11) | 594 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Regionalliga West | 30 | 1729 | 2 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| Total | 30 | 1729 | 2 | 0 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
UYL | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 3 (1) | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G2B | 16 | 1353 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 |
|
|
|
12 | 1073 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
G2B | 31 (5) | 2279 | 0 | 5 | 10 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
22 (1) | 1843 | 0 | 3 | 10 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G3L | 35 (1) | 2963 | 3 | 2 | 15 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G3L | 35 (1) | 2869 | 4 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G2B | 5 (4) | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
G3L | 13 (3) | 770 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
G2B | 17 (11) | 594 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Regionalliga West | 30 | 1729 | 2 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 66 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 144 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
UYL | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:36
Toptransfer lonkt voor Jurgen Ekkelenkamp na ijzersterke reeks in Italië
12:55
Ajax ziet met lede ogen aan hoe Carlos Forbs schittert bij Club Brugge
11:55
Ajax zoekt naar juiste invulling spitspositie: Emre Ünüvar solliciteert naar speeltijd
11:30
Vitezslav Jaros verdwijnt na blessure bij Ajax volledig naar achtergrond bij Liverpool
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 13 oktober
- 2K+ views

