Stijn van Gassel Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
32 | 2820 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2820 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Eredivisie Playoffs | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
34 | 3033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Eredivisie Playoffs | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 44 | 4000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
35 | 3150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
29 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Eredivisie Playoffs | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
2 (1) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
32 | 2820 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
34 | 3033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
36 | 3190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
35 | 3150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
29 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 (1) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
11:50
Feyenoord is aangewezen op Nacho Ferri: deze jeugdspelers kloppen op de deur
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

