Srdjan Spiridonovic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SEL | 3 (1) | 182 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 182 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SEL | 13 (5) | 737 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 (5) | 737 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
1. SNL | 8 (8) | 125 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (8) | 125 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
LAL | 12 (4) | 725 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
|
|
Lithuanian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (4) | 725 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
| 2021/2022 |
|
|
20 (13) | 828 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 20 (13) | 828 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
6 (6) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 16 (8) | 778 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (16) | 1118 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
PKO Ekstraklasa | 23 (5) | 1556 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (6) | 1556 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
19 (5) | 1298 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 19 (5) | 1298 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (8) | 1659 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1705 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (8) | 896 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (10) | 1139 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Austrian Cup | 4 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (5) | 1740 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 1920 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
ISB | 8 (5) | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (5) | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
5 (4) | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (6) | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SEL | 3 (1) | 182 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SEL | 13 (5) | 737 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
1. SNL | 8 (8) | 125 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
LAL | 12 (4) | 725 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 2021/2022 |
|
|
20 (13) | 828 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
6 (6) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 16 (8) | 778 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
PKO Ekstraklasa | 23 (5) | 1556 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
19 (5) | 1298 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (8) | 1659 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
18 (8) | 896 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
25 (5) | 1740 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
ISB | 8 (5) | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
5 (4) | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Lithuanian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Polish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Austrian Cup | 4 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
4 (2) | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 21K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

