Samuli Miettinen Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SuperSport HNL | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SuperSport HNL | 11 (2) | 795 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1695 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FSC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FNV | 20 | 1671 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 23 | 1971 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
FSC | 4 (1) | 344 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FSC | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 7 (1) | 521 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
FNV | 24 (1) | 2068 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (4) | 2977 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
FNK | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Primavera Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U19 Primavera 1 | 23 (2) | 1636 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (3) | 1680 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
FNK | 13 | 1170 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 (2) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FNV | 2 (2) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 1341 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
FNK | 20 (3) | 1604 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 20 (3) | 1604 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
FNK | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SuperSport HNL | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SuperSport HNL | 11 (2) | 795 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 20 | 1671 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| 2024 |
|
League Cup | 7 (1) | 521 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 24 (1) | 2068 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
FNK | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
U19 Primavera 1 | 23 (2) | 1636 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FNK | 13 | 1170 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 (2) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FNV | 2 (2) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
FNK | 20 (3) | 1604 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
FNK | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FSC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
FSC | 4 (1) | 344 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FSC | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Primavera Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
19Q | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

